Wydarzenia
Wydarzenia

Innovation & technology, Clinical Trials Market, Poznań – save the date!

06 - 07 czerwca 2024 r.

Tematyka: badania kliniczne

Zaproszenie

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprosić na ogólnopolskie forum biznesowe łączące sponsorów badań klinicznych, organizacje prowadzące badania kliniczne, ośrodki badań klinicznych z dostawcami cyfrowych technologii gromadzenia dużych danych medycznych z wykorzystaniem ML, DL, analizy algorytmami AI oraz obrazowania danych 3D i VR wykorzystywanych w badaniach klinicznych i medycynie.  

Obecnie szybko rozwijający się rynek nowych terapii, możliwości i innowacji w prowadzeniu badań klinicznych zachęciły nas do zorganizowania spotkania wszystkich zaangażowanych stron uczestniczących w procesie wdrożeń nowych leków i urządzeń, diagnostyki oraz terapii poprzez proces badań klinicznych.

Wydarzenie pt.: „Innovation & technology, Clinical Trials Market” odbędzie się w dniach 6–7.06.2024 r. w Poznaniu. Do udziału w forum zapraszamy działy R&D firm biotechnologicznych i firm farmaceutycznych, Contract Research Organizations (CRO), Ośrodki Badań Klinicznych oraz Site Management Organizations (SMO), dostawców innowacji i technologii dla badań klinicznych, nowych metod analiz medycznych, diagnostyki i przetwarzania danych medycznych na potrzeby badań klinicznych. Zapraszamy również specjalistów badaczy, stowarzyszenia pacjenckie i gości indywidulanych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę w obszarze badań klinicznych lub założyć ośrodek badań klinicznych.

Celem Forum będzie nawiązanie kontaktów biznesowych, rozpoczęcie współpracy, wymiana doświadczeń oraz zapoznanie się z możliwościami i innowacyjnymi technologiami na rynku badań klinicznych. Forum dostarczy informacji o trendach epidemiologii i planowaniu nowych badań, ofercie sprzedawców usług medycznych w badaniach klinicznych oraz pomoże w rozpoczęciu kariery na tym rynku.

Bardzo ważne jest omówienie kierunków innowacji i nowych trendów w gronie doświadczonych menedżerów badań klinicznych, specjalistów, badaczy, organizatorów i współtwórców badań klinicznych, reprezentujących polskie i międzynarodowe środowisko naukowe, biznesowe oraz technologiczne.

Zapraszamy w czerwcu 2024 roku do Poznania!

Dr Marcin Knast oraz Adrian Szulczyński

Dyrektorzy konferencji

Miejsce

Hotel Andersia, pl. Władysława Andersa 3, 61-894 Poznań