Zarejestruj się

Otrzymasz:
Dostęp do wszystkich materiałów
Informacje o naszych webinariach i konferencjach
Biuletyn z aktualnymi doniesieniami naukowymi

Masz już konto? Zaloguj się

Zapisz mnie na wydarzenie:

Dobrowolne zgody.

Prosimy o zaznaczenie wybranego pola. Zaznaczenie pola TAK oznacza udzielenie zgody. Brak zaznaczenia jakiegokolwiek pola bądź zaznaczenie pola NIE oznacza nieudzielenie zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być bezpłatnie wycofane w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – imienia, nazwiska, adresu e-mailowego, specjalizacji, numeru telefonu, nazwy ośrodka w celach marketingowych przez Wydawcę Portalu „Faktymedyczne.pl” – Fundację FaktyMedyczne z siedzibą przy ul. Towarowej 2, 43-460 Wisła, KRS: 0000228556, NIP: 5272468091, REGON: 140085025, w tym na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej w postaci newslettera w szczególności o edycjach konferencji, webinariach, programach edukacyjnych, nowych ofertach promocyjnych, produktach, usługach i konkursach drogą elektroniczną na mój adres e-mailowy zgodnie z zasadami określonymi w Klauzuli prywatności, które przyjmuję do wiadomości. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mam prawo do wniesienia sprzeciwu (wycofania zgody) wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych, o których mowa w zdaniu poprzedzającym.

Wyrażając powyższe zgody lub którąkolwiek z nich przyjmuję do wiadomości informacje przekazane przez administratora dotyczące przetwarzania moich danych osobowych – Informacja FFM, Informacja Grupa casusBTL.