XIII Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii PTK „Kardiologia Prewencyjna 2020 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, 18 -21 XI 2020 r., w Internecie
8 października 2020

W dniach 18-21 listopada 2020 r. już po raz trzynasty odbędzie się największa w Polsce konferencja poświęcone szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej. Tegoroczna Konferencja Naukowa Sekcji Prewencji i Epidemiologii PTK „Kardiologia Prewencyjna – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy” po raz pierwszy będzie w całości transmitowana w Internecie. Udział w konferencji będzie bezpłatny. 

Konferencja „Kardiologia Prewencyjna” to multidyscyplinarne spotkanie o ugruntowanej renomie, na które zapraszamy nie tylko kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych. Wykładowcami, jak co roku, będą czołowi polscy eksperci w dziedzinie kardiologii oraz specjalizacji pokrewnych. 

Tradycyjnie już w programie Konferencji znajdą się prezentacje najnowszych wyników dużych polskich projektów badawczych i innych doniesień naukowych z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Ponadto, w sposób przystępny i praktyczny zostaną podsumowane najnowsze zmiany w diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia. Nie zabraknie  omówienia ostatnio ogłoszonych wytycznych oraz ciekawych debat eksperckich podczas których zostaną poruszone ważne i aktualne tematy. 

Ważną pozycję w programie konferencji mają sesje poświęcone różnym aspektom pandemii COVID-19. 

Internetowa forma Konferencji jest wyjściem naprzeciw nowym wyzwaniom. Naszym priorytetem jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa zarówno uczestnikom Konferencji jak i wykładowcom w dobie pandemii.

Mamy nadzieję, że ogólnodostępna forma pozwoli wszystkim Państwu wziąć udział w tym ważnym dla środowiska medycznego wydarzeniu.

Dlatego już dziś zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu w dniach 18-21 listopada 2020 r. i uczestniczenia w transmisji internetowej naszej konferencji.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie konferencji oraz na portalu Facebook.

Rejestracja na konferencję

www.kardiologiaprewencyjna.eu

Do zobaczenia na ekranach Państwa komputerów!